loading
Cégünk az alábbi pozíciók betöltésére keres önállóan dolgozni tudó munkatársakat, akik hosszú távon képzelik el jövőjüket az autóiparban:

KAROSSZÉRIALAKATOS
munkatársat keresünk

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Karosszérialakatos üzem területén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Magas munkabírással rendelkező, önálló, precíz
  • Megbízható, lojális, korrekt a céggel szemben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Eredményarányos, versenyképes jövedelem
  • Korszerű munkahelyi feltételek, környezet
  • Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
  • Hosszú távú, stabil munkahelyi háttér
  • Rendezett jogi háttér

A Jelentkezés módja:

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát "Lakatos" jeligére, az alábbi e-mail címre: gaalautohaz@opelgaal.hu

2020-06-02

AUTÓKOZMETIKUS munkatársat keresünk
Opel Márkaszervizünkbe keresünk autókozmetikus munkatársat.

Bejelentett, stabil állás hosszú távra!
Hétfőtől péntekig: 8 órától 17 óráig tartó munkaidő.

Feladatok: Gépjárművek külső mosása, belső takarítása, ápolása.

Elvárásaink:

Gépjármű takarításban jártas, munkájára igényes, precíz, pontos és gyors munkavégzés.
Hasonló területen szerzett tapasztalat előny!
Érvényes B-kategóriás jogosítvány!

Fényképes szakmai önéletrajzokat a gaalautohaz@opelgaal.hu e-mail címre várjuk!

További információk a 06 30 949 4476-os telefonszámon!
2019-05-13

AUTÓSZERELŐ munkatársat keresünk

Feladatok:

Személyautók javítása, karbantartása, diagnosztikai ellenőrzése, műszaki vizsgára felkészítése.

Amit nyújtunk:

Szakmai előrelépési lehetőség,
Rendszeres képzés,
Versenyképes, bejelentett fizetés,
Munkaruha, heti tisztítással,
Színvonalas, modern, új technológiával felszerelt munkakörnyezet, fiatalos, profi csapat.

Autószerelői szakképesítés,
B típusú érvényes vezetői engedély,
Precíz, pontos, önálló munkavégzés.

2017-05-22

Kapcsolat

A * jelölt rész kitöltése kötelező
Az Ön személyes adatait a megfelelő adatkezelők fogják kezelni az Adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.

Adatvédelemmel kapcsolatos jogaira, valamint elérhetőségi adatainkra vonatkozóan itt talál információt.
Ugrás az oldal tetejére